Kategorie

Pistolet Sportowy Beretta 87 Cheetah .22LR

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

2 790,00 zł
Brutto
Ilość:

Pistolet Sportowy Beretta 87 Cheetah .22LR

 

Broń krótka w kalibrze .22 LR przeznaczona do strzelania sportowego. Jego konstrukcja to projekt z lat 70-tych, czyli z okresu, w którym Beretta postanowiła stworzyć kompaktowy pistolet do samoobrony.


Pistolet Beretta Cheetah to samopowtarzalna broń krótka. Działający na zasadzie odrzutu zamka swobodnego pistolet waży zaledwie 570g. Zamek i lufa pistoletu wykonane są z wysokiej jakości stali, a szkielet wykonano z lekkiego stopu.

 

Pistolet Beretta Cheetah ma 172 mm długości, 120 mm wysokości i 33 mm szerokości.
Broń wyposażona jest w mechanizm uderzeniowy kurkowy z kurkiem zewnętrznym. Zastosowano tutaj mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA.

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć