Kategorie

Rewolwer czarnoprochowy Cattleman Thunderer .44 (BCRU/CATTELMAN443,5THUN) KR

Wysyłka w 24h !

2 199,00 zł
Brutto
Ilość:

Wierna replika jednego z najsłynniejszych w historii rewolwerów kapiszonowych, w oryginale produkowana przez legendarną amerykańską firmę Colt. Model Thunderer to 6-strzałowy kapiszonowy rewolwer czarnoprochowy, ładowany odprzodowo. Wyposażony jest w poręczny chwyt ułatwiający obsługę rewolweru jedną ręką. Rewolwer Thunderer to idealny wybór do szybkiego strzelania na małych dystansach.

Rewolwer wykonany jest ze stali, wyposażony w 3,5-calową lufę kaliber .44, przyrządy celownicze w postaci stałej muszki i szczerbinki oraz w chwyt z drewna orzechowego.

Firmie Uberti udało się perfekcyjnie odtworzyć legendarny rewolwer, który niepodzielnie rządził na ulicach Dodge City w Kansas. Seria 1873 Cattleman jest serią rewolwerów, które bezpośrednio wywodzą się z modelu Colta 1873 Single Action Army bezsprzecznie najlepiej sprzedającego się rewolweru wszech czasów. Zasadnicza różnica polega na zastąpieniu amunicji zespolonej ładunkami rozdzielnymi.

Po rozpoczęciu produkcji dla Bata Mastersona z Long Branch Saloon w Dodge City, model błyskawicznie zyskał uznanie pośród stróżów prawa, farmerów, najemników, łowców głów i wyjętych spod prawa na całym „Dzikim Zachodzie”.

Dane techniczne
Kaliber: .44
Lufa: stalowa, zwężana
Gwint: lewy
Skok gwintu: 1-30"
Długość lufy: 3,5 cala
Waga: 1,03 kg
Inicjacja: kapiszon
Cylinder: sześciostrzałowy
Producent: Uberti, Włochy

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć