Kategorie

CZ 1911 A1 45 ACP

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

7 100,00 zł
Brutto
Ilość:

2015 wprowadza pierwszy pistolet produkowany w USA, który nosi nazwę CZ. CZ 1911 A1 to hołd dla przeszłości, 5-calowy model rządowy zbudowany jako nowoczesna inkarnacja oryginalnego modelu 1911 A1. Ten oryginał został przyjęty do służby USA w 1924 r., "Ulepszając" w oryginalnym projekcie Johna Mosesa Browninga. W naszej wersji wprowadzono kilka drobnych "ulepszeń", zamianę sprawdzonych plastikowych uchwytów na orzech, dodanie ząbkowanej prowadnicy, magazynu i obudowy oraz użycie lufy ze stali nierdzewnej. Dla dobra strzelców zdecydowano się na odejście od pętli smyczkowej i dodano wyższy zestaw przyrządów celowniczych, które są łatwiejsze w obsłudze, a muszka jest wymienna, dzięki czemu łatwiej ją zamienić. Choć jest wiele zmian, czujemy, że CZ 1911 jest wystarczająco prawdziwy, aby oryginalny pistolet służbowy nosił nazwę A1.

Zbudowany z większą wytrzymałością na ślizganie się i luzem względem ramki niż w modelach vintage, uzyskuje się znacznie większą dokładność bez pogorszenia niezawodności. Zbudowany bez bezpiecznika spustu, sam spust jest aluminiowy, z naciągem określonym na 5 funtów, można go regulować w zakresie od 4 do 6 funtów. Jego kuta stalowa rama i suwadło są wykończone w czarni i są dostarczane z dwoma 7 - nabojowymi magazynkami.

DANE TECHNICZNE:

Waga: 1,15 kg
Kaliber: 45 ACP, 
Rama: Stalowa
Chwyt: Drewniany
Spust: SA/DA
Bezpieczeństwo: manualny bezpiecznik, bezpiecznik na kurku, blokada iglicy
Przyrządy celownicze: Tradycyjne
Pojemność magazynka: 7
Wysokość, szerokość, długość: 150x35x212 mm
Długość lufy 125 mm

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć