Kategorie

Dubeltówka CZ-USA Sporting, kaliber 12x76

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

5 900,00 zł
Brutto
Ilość:

CZ-USA Sporting to pierwszy shotgun z CZ-USA specjalnie zaprojektowany do sportu strzeleckiego  w tarcze asfaltowe turnieju FITASC. Ręcznie wykonane grawerowanie  na czarnym satynowym wykończeniu uzupełnia wysokiej jakości drewno kolby z bardzo wyraźną teksturą orzecha kaukaskiego. Model CZ Sporting ma kolbę neutralnie ukształtowaną o regulowanym grzbiecie, u chwyt pistoletowy i oburęczny grip,  regulowany spust oraz automatyczne wyrzutniki.

Kaliber:
12/12

Długość lufy : 810 mm
Szerokość : 46 mm
Masa : 4,1 kg

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć