Kategorie

Pistolet Colt Gold Cup Trophy 9mm

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

11 000,00 zł
Brutto
Ilość:

Pistolety Colt Gold Cup® Trophy odrodziły się jako najlepszy wybór dla współczesnego zawodnika biorącego udział w każdym wyzwaniu. Na nowo przeprojektowany Gold Cup® Trophy oferuje to, czego chcą doświadczeni strzelcy: ergonomia, łatwe przeładowania, regulowane tylne przyrządy celownicze i te oszałamiające konkurencje dla Colta – G10 Grips. Dla weekendowego użytkownika, który pnie się w górę z umiejętnościami jak i dla pełnoetatowego strzelca, naprawdę nie ma innej opcji jak nowy Colt Gold Cup® Trophy.

Rodzaj: Pistolet
Mechanizm spustowy: Single Action Hammer Fired Semi-Auto
Kaliber: 9mm
Długość lufy: 5″
Długość całkowita: 8,5’’
Pojemność: 9+1
Przyrządy celownicze: FT: Novak Red FO RR: Adjustable Bomar Style
Wykończenie: Brushed Stainless Steel / G10 Checkered Blue with Scallop
Zabezpieczenia: Thumb Safety, Grip Safety

Cechy: National Match Barrel / Series 70 / Wide 3-Hole Trigger

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć