Kategorie

Amunicja LAPUA .22LR BIATHLON EXTREME

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

1,45 zł
Brutto
Ilość:

Lapua Biathlon Xtreme jest nowoczesną amunicją opracowaną specjalnie by sprostać temperaturom panującym w czasie zawodów biathlonowych. Do jej produkcji wykorzystywany jest specjalny proch, który jest całkowicie odporny na niskie temperatury. Pocisk został zaprojektowany tak, aby pewnie działać w każdych warunkach. Te dwa czynniki powodują, iż jest nabojem o niezrównanej dokładność i stałej prędkość wylotowej. Przy opracowywaniu Lapua Biathlon Xtreme przeprowadzono dokładne badania laboratoryjne, jak również intensywnie testowano je w rzeczywistych warunkach. W tych ostatnich pomogli zawodnicy dwóch najlepszych zespołów biathlonowych na świecie.
 

Firma Lapua / Schonebeck

 

Początki firmy Lapua / Schonebeck sięgają roku 1829. Do roku 2004 firma nosiła nazwę SK Jagd- und Sportmunitions GmbH. Następnie została przemianowana na Lapua GmbH, by w roku 2013 przyjąć obecną nazwę Nammo Schönebeck GmbH. Fabryka zlokalizowana jest 150 kilometrów na zachód od Berlina. W ostatnich latach wyspecjalizowała się w produkcji amunicji małokalibrowej, stając się tym samym największą w Europie fabryką amunicji bocznego zapłonu.

 

W kwietniu 2003 roku w Schonebecku zostało otwarte centrum serwisowe „LAPUA .22 Service Center”, mające za zadanie dobranie odpowiedniej serii amunicji w kalibrze .22 LR do konkretnego karabinka bocznego zapłonu. Prawdopodobieństwo dobrania takiej amunicji wynosi aż 94%. Do wyboru jest amunicja bocznego zapłonu: niemiecka SK lub fińska LAPUA. Z możliwości tej korzystają przede wszystkim kluby, reprezentacje krajowe i międzynarodowe, a także strzelcy indywidualni.

 

DANE TECHNICZNE 

  • Amunicja sportowa Biathlon Xtreme
  • Kaliber: .22LR
  • Masa pocisku: 2,59g
  • Vo = 337 m/s
  • Opakowanie: 50 sztuk
  • Producent: LAPUA GmbH, (Niemcy)

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć