Kategorie

Nowy

Karabinek SIG SAUER MPX 16" PCC

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

10 900,00 zł
Brutto
Ilość:

MPX stał się liderem w kategorii PCC ze względu na niezawodność oraz doskonale parametry. Obecnie montowany jest spust Timney MPX zaprojektowany do długotrwałego użytkowania. W tym modelu została zastosowana 16-calowa lufa zapewniająca świetne skupienie a umieszczony u jej wylotu trójkomorowy kompensator zapewnia redukcję odrzutu. Wiele osób, które zdobyły doświadczenie w strzelectwie na platformie AR15/M4 będzie zadowolona z wąskiego łoża wykonanego z aluminium w systemie M-Lok zapewniające wygodny chwyt oraz możliwość montażu akcesoriów. Automatyka broni działa na zasadzie odprowadzania części gazów prochowych przez boczny otwór w lufie na tłok o krótkim skoku. Składana na bok kolba posiada możliwość regulowania jej długości, dzięki czemu strzelec może dobrać jej optymalny rozmiar. Założeniem konstruktorów było stworzenie broni na tak wysokim poziomie aby nie było potrzeby dalszych modyfikacji przez użytkownika.

Masa: 3 kg
Długość: 89,5 cm
Kaliber: 9mm luger
Gwint: 1/10
Długość lufy: 16"
Mechanizm spustu: timney single stage

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć