Kategorie

Obniżka - 300,00 zł

Pistolet Sig Sauer P229 AL SO BT 9x19

Wysyłka w 24h !

* Broń palna, amunicja i istotne elementy broni nie są sprzedawane w sklepie internetowym on-line. Można je nabyć osobiście w naszym sklepie. Istnieje możliwość dostawy towaru do klienta. Warunkiem nabycia broni jest przedłożenie aktualnego zaświadczenia (promesy) uprawniającej do zakupu broni. Niniejszą ofertę zamieszczamy w celu poglądowym. Przed zakupem broni prosimy o kontakt telefoniczny.

5 290,00 zł
5 590,00 zł
Brutto
Ilość:

Wersja Compact znanego i cenionego na całym świecie pistoletu Sig Sauer P226.

P229 przeznaczony przede wszystkim do zastosowań „służbowych”. Broń wyposażona w pełny szkielet z charakterystycznym, dużym beaver tail. Na poprawę chwytu wpływa także jednoczęściowa, ergonomicznie profilowana okładzina, pokryta fakturą poprawiającą przyczepność dłoni oraz wyraźne nacięcia przedniej części chwytu.

Dla poprawy trzymania broni przednia część chwytu jest radełkowana. W przedniej części szkieletu, pod lufą, znajduje się uniwersalna szyna montażowa standardu Picatinny z trzema mostkami.

Aluminiowy szkielet pistoletu jest anodowany na czarno, zaś wykonany z nierdzewnej stali zamek pokryto powłoką antykorozyjną.

W kompecie z pistoletem znajdują się dwa magazynki.

 

Oznaczenia:

AL - szkielet aluminiowy
SO - special operations czyli wersja szyną picatinny
BT - beaver tail - z tyłu nad chwytem a pod kurkiem znajduje się ostroga pistoletu chroniąca rękę przed uderzeniem kurka

No customer reviews for the moment.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć